Říjen 2015

Nenáviď mě, když to chceš...

23. října 2015 v 15:47

Chtěla jsem, aby si byla mnou, aby si aspoň na chvíli věděla, jaké to je být mnou. Chtěla jsem, aby si pochopila. Pochopila mě, mojí osobnost, můj charakter, mé touhy, přání a sny. Chtěla jsem, aby si mě milovala tak, jako jsem milovala já tebe. Chtěla jsem ti dát možnost poznat mě samotnou, mojí podstatu, to co mě tvoří.

Ta milovaná, nenáviděná…

17. října 2015 v 14:45
Stala jsem uprostřed velké honosné místnosti, všude byly věci, které značily, že ten kdo tam bydlí, je nebo spíš byl pěkně bohatý. Ale já, já se nedívala na ty věci, dívala jsem se na lidi, kteří byli přede mnou. Jejich oblečení bylo nasáklé jejich krví a zem byla taktéž zbarvena do ruda. Stěny už nebyly krémové, ale rudé. Milovala jsem tu barvu. Olízla jsem si rty, které jen před malou chvilkou okusily tu železitou chuť. I tohle jsem milovala.

Bolest a strach

17. října 2015 v 14:45
Byla jsem vystrašená. Srdce mi bylo o sto šest. Nevěděla jsem, kde to jsem, jak jsem se sem dostala a proč. Všechno na čem jsem tvrdě dřela, všechno co jsem považovala za důležité a pro mě cenné bylo najednou pryč. Jako kdybych vzala všechnu tu práci a hodila jí do koše. Myslela jsem, že se mi to nemůže stát. Přece jen jsem byla skromná, laskavá a pomáhala. Tak proč?! Sakra! Ulevím si potichu.

O mé povaze

17. října 2015 v 14:34
Moje povaha je sama o sobě celkem složitá, ale myslím, že vám jí dokážu popsat.
Jsem optimistická a veselá. Většinu věcí beru s nadhledem a "problémům" se zasměji. Jsem takový flegmatik a melancholik v jednom. Takže je málo věcí, které mě nadchnou a ještě míň, které mě rozčílí. Různé situace beru v pohodovém stylu.

Možná...

17. října 2015 v 13:37
Myslela jsem si, že budu pro ostatní jedinečná, výjimečná. Víte, taková, o které se rádi bavíte, se kterou se rádi bavíte. Myslela jsem si, že taková jsem.Zvrhlosti

17. října 2015 v 13:29

Jednorázovky

11. října 2015 v 15:53
BOLEST A STRACH
*Mladá dívka s velkými ambicemi. Unesena a zlomena.
Jak moc jí bylo ublíženo? A co se sní stane?*

TA MILOVANÁ, NENÁVIDĚNÁ...
*Chlad, krev a teplo mužského těla. Co víc si přát?*

CHCI TVOU KREV, MÁ MILÁ.
*Žil tak, jak chtěli ostatní. Ale jeho pravé já, nebylo ani zdaleka
takové jaké ho ukazoval ostatním.*


Povídky/ Příběhy

11. října 2015 v 12:44
Všechny příběhy/povídky jsou vymyšlené mojí hlavou.
To znamená, že jsou 100% mé
a nikde jsem je nezkopírovala.
Nejsou založené na pravdě, ale pouze na mé zvrácené představivosti.
Přeji hezké počtení. ♥
Jednorázovky
Série