O mé povaze

17. října 2015 v 14:34
Moje povaha je sama o sobě celkem složitá, ale myslím, že vám jí dokážu popsat.
Jsem optimistická a veselá. Většinu věcí beru s nadhledem a "problémům" se zasměji. Jsem takový flegmatik a melancholik v jednom. Takže je málo věcí, které mě nadchnou a ještě míň, které mě rozčílí. Různé situace beru v pohodovém stylu.

Málo co mě naštve, a když už mě to naštve, tak to není pěkný pohled. Jsem sarkastická a ironická (jeden člověk mi řekl, že jsem taková v naprosto nevhodných chvílích), ale je to spíš v takovém zábavném duchu, protože nemám ráda, když jsou lidi kolem mě deprimovaní a smutní, protože jsem pak depresivní i já a opravdu nepotřebuji být taková pořád. I když je pravda, že někdy mám prostě náladu někoho ponížit a naštvat. No a jsem pervezačka. Prostě mám ráda uchylárny, ať je teorie nebo praktiky, nebo se na to jenom dívat, zbožňuju to. Je taky pravda, že nemám ráda hodně lidí kolem sebe, davy mě děsí. Miluji, když jsem sama, nikdo kolem mě není a já se nemusím blbě přetvařovat. Na to jaká jsem, jsem celkem společenská a rychle se seznamuji (i když někdy ani nevím, jak jsem to vlastně udělala).
Ráda si čtu, poslouchám muziku, povaluji se, no lenoším a nejraději svůj volný čas trávím sledováním anime. Taky bych se ráda naučila hrát na kytaru, ale pořád se k tomu nějak nedokážu dokopat. (tohle je zatím na mém seznamu "co se chci naučit a co chci udělat). Ale jaksi se projevuje moje flegmatická povaha alá "Nechám to na později, stejně to nespěchá."
V neposlední řadě miluji PANDY a plyšáky, kteří jsou na dotek měkoučcí a roztomilí. :3 Vlastně zbožňuji vše co je roztomilé. Je to takový můj fetiš. Plus ještě uniformy, nejlépe ty vojenské zelené.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama