Listopad 2015

Temnota v srdci 2/?

12. listopadu 2015 v 22:19
Nebyla jsem vždycky taková. Byla jsem laskavá, dobrá duše, která ráda pomáhala. Myslela jsem si, že když nepomůžu tak skončím špatně. Už na základce jsem si toho mohla všimnout. Ta nadřazenost, využívání mé maličkosti, mé dobroty. Předstírala jsem, že to vlastně nevidím. Že necítím tu tupou bolest. Odmítala jsem lidi, kteří nepatřili k té "partě". Ty lidi, kteří si zasloužili můj pohled, můj úsměv, mojí laskavost. Ale já je tiše odmítala. Byla jsem hloupá. Oni trpěli, báli se a… byli sami. Ta parta… pomlouvala je, a já nic neřekla, neobhájila jsem je. Oni si to nezasloužili, nic přeci neudělali, neudělali nic jim. Tak proč je sakra pomlouvali? Proč je prostě nenechali být? Proč jsou lidi tak krutí? Tolik otázek, které mě stále napadají, když vidím lidi kolem sebe, jak se chovají k druhým.

Temnota v srdci 1/?

4. listopadu 2015 v 18:04
Povzdychnu si. Jsem tu první. Jako bych to nečekala. Prostě mě honí do školy, aby to stihla, a pak jsem tu dřív, dřív než kdokoliv. To by nebyla moje sestra. Znovu si povzdychnu a vejdu do prostor mé nové školy. Hledám svou třídu, když si všimnu papíru, který je nalepený na zdi, tak aby šel i hned vidět, samozřejmě, že já si ho nevšimla a prvně prohledala školu, než jsem se vrátila, přečetla si, že moje třída je v prvním patře s číslem 208. Schody. Nic pro mě. Doploužím se tam a unaveně vejdu do vylidněné místnosti. Nečekala jsem to. Sarkasmus se probouzí, i když je něco málo po sedmé hodině. Většinou v tu hodinu ještě spím a zdají se mi samé zvrhlé sny. Zavrtím hlavou, abych vypudila tyhle myšlenky. Posadím se do třetí lavice u okna.

Série

4. listopadu 2015 v 18:04
TEMNOTA V SRDCI
I; II;
Typ: Série
Žánr: Romantika;
Stav: Rozepsáno
Hlavní postavy: Kate
Vedlejší postavy: Lili
Inspirováno: Mým životem plný zrad
Děj: Pavla se ráda nechává přezdívat Paula. Je milá a laskavá, ale za to je až nemocně naivní. Čeká od lidí vřelost a laskavost, kterou davá ona sama. Jenže, čím dospělejší je, tím víc si uvědomuje svojí naivitu a zlo, které v lidech je. Po několika zradách, které zažila se zařekla, že už nikdy nebude věřit lidem. Ale co se tane, když jí do života vejde nádherná černovláska? Je ta dívka její světlo? Nebo bude její ještě hlubší temnota?
CHTĚLA JSEM, ABY BYLA MOU...
I; II; III
Typ: Série
Žánr: Romantika;
Stav: Dokokočeno
Hlavní postavy: Sumiko a Keiko
Vedlejší postavy: Mizuki
Psáno: Ich forma
Inspirováno: Yuri
Děj: Sumiko zjišťuje, že cítí něco víc ke své nejlepší kamarádce. Víc než jenom kamarádství. Tíha, kterou cítí je pro ní nepopsatelná a stejně tak chtíč, který cítí když se na ní dívá. Řekne jí někdy co cítí nebo si to nechá pro sebe? A co se stane dál?