Temnota v srdci 1/?

4. listopadu 2015 v 18:04
Povzdychnu si. Jsem tu první. Jako bych to nečekala. Prostě mě honí do školy, aby to stihla, a pak jsem tu dřív, dřív než kdokoliv. To by nebyla moje sestra. Znovu si povzdychnu a vejdu do prostor mé nové školy. Hledám svou třídu, když si všimnu papíru, který je nalepený na zdi, tak aby šel i hned vidět, samozřejmě, že já si ho nevšimla a prvně prohledala školu, než jsem se vrátila, přečetla si, že moje třída je v prvním patře s číslem 208. Schody. Nic pro mě. Doploužím se tam a unaveně vejdu do vylidněné místnosti. Nečekala jsem to. Sarkasmus se probouzí, i když je něco málo po sedmé hodině. Většinou v tu hodinu ještě spím a zdají se mi samé zvrhlé sny. Zavrtím hlavou, abych vypudila tyhle myšlenky. Posadím se do třetí lavice u okna.

Pozoruju slunečný den plná bílých poletujících mraků. Někdo vejde. Otočím se a všimnu si brunetky, hubené brunetky. Sjedu jí pohledem. Malé prsa, malý ale za to pěkně tvarovaný zadeček, štíhlé nohy i ruce. Usměju se na ní, když si všimnu, že se na mě dívá. Na koho jiného by se dívala, když si tady sama? Pomyslím si. Přejde až ke mně s milým úsměvem. "Ahoj, jsem Stella. Jak vidím, jsme tu první." Ne, já tu byla první a ty druhá… ale to je jedno, ne? Poohlídne se a pak se znovu podívá na mě. "Jop, to jsme. Mě uháněla ségra, abych prý stíhala, říkala, jak to nestihnu a další kecy. Jinak já jsem Kate." Jemně se usměji. Sedne si vedle mě a začneme si povídat. Celkem si rozumíme, jsem ráda, že první člověk, kterého jsem potkala je takhle milý. Ale jestli budou všichni takhle hubení tak mě švihne. Do třídy začnou chodit další lidi. Ani tak se nedívám na obličej jako na tělo. Orosí se mi čelo, když vidím, že jsem tady asi jediná oplácaná holka. Do třídy vstoupí i poslední dívka, která je o něco víc oplácaná jako já. Jediné co mi ale přijde na um je, že s ní si asi nepokecám. Přijde mi nesympatická a agresivní. Znovu se rozhlédnu, pohled mi utkví na pohledné černovlásce. Měla krátké vlasy střižené do číra, hnědé oříškové oči, které se jemně a nervózně smáli, měli na horních víčkách černou linkou a byly orámované krátkými, ale za to hustými černými řasy. Úzké rty měla roztažené v nervózním úsměvu a ve tvářích se jí dělali jemné vrásky. Na sobě měla černé rifle, které obepínaly její hubené nohy. Černá košile byla průhledná a prozrazovala, že pod tím má černé tílko. Jakmile se trochu nahla, mohla jsem vidět její ňadra. Nebyli nijak velké nebo malé. Prostě takové akorát. Líbila se mi. Když přišla učitelka, všichni jsme utichly a poslouchaly. Vlastně jsem ani moc neposlouchala, jediné co jsem dokázala zaznamenat, bylo, že zítra máme přijít až na devět, plus, že máme vypadnout. Samozřejmě to řekla hezky, aby se asi neřeklo. Pak hodina skončila a my jsme se všichni rozešli směrem na autobus, abychom mohli jet domů.

Ani vlastně nevím, kdy se to stalo a jak, ale uběhl rok, dva a najednou byl můj třetí rok na škole. Přemýšlím, jak se to všechno seběhlo. Jak to, že teď sedím lavici před tou černovlasou kočkou a povídám si sní? Sjedu jí pohledem. Je to už mým zvykem. Teď měla vlasy o něco delší, i když si to pořád dávala do číra. Oči orámované černými kouřovými stíny s linkou a hustými řasy. Béžové rty, které se na mě usmívaly s tichou prosbou o opětování. Na sobě koženkovou sukni černé barvy, nadkolenka a tílko taktéž černé barvy. Ruka ležérně položená na lavici a na ni položená prsa. Ten tvar, ta měkkost, která šla poznat s jemného pohupování, když se opřela o opěradlo své židle. Moje oči zkoumaly každý kousek jejího těla. Propalovali jí. Její jemná pokožka, která se zdála na pohled dokonalá. Vlastně, mě se zdála celá dokonalá.
"Zase si mě prohlížíš?" zeptala se s úsměvem a já tiše přikývla. Ví, že si jí prohlížím a i tak mě nechá, abych mohla potichu obdivovat její krásu.
"Tak mě napadá…" podívám se do jejích očí "Vážně bych se jich ráda dotkla." Zasměje se, vyzývavě si dá ruku mezi prsa a ukazovaček přiloží ke spodnímu rtu. Polknu, otřu si hřbetem ruky ústa, abych odstranila sliny, které se vytvořily díky té svůdné póze.

"Neměla by si tohle dělat." Zamumlám, přejedu si rty jazykem a dívám se, jak se s milým úsměvem nahýbá přes stůl ke mně. "Vážně?" svůdně zašeptá a prstem mi přejede po tváři. Tělo se roztřese vzrušením. "Pro-prosím, Lily." Zakoktám prosebně, políbí mě na tvář a s jemným pozvednutím koutků si sedá zpátky. Och, ať se propadnu ještě hlouběji do pekel. Ale váš démon, satane, se zamiloval. Do té dívky s černými vlasy a očima hnědýma jako ta nejsladší čokoláda.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama